Modern technology has solved many problems that people face and play an important role in the development of countries

Modern insan yüzü ve ülkelerin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır birçok sorunu çözmüş

Modern technology create many kinds of product – computers, cloning technology, and video games etc.

Modern teknoloji ürünü birçok türde oluşturmak – bilgisayar, klonlama teknolojisi ve video oyunları gibi

Technology today has made life better and quicker in our modern society, people can’t see themselves without computers, cell phones, voice mail … etc ..

Teknolojisi bugün hayat daha iyi ve modern toplumda hızlı yaptı, insanların bilgisayarları, cep telefonları, sesli posta olmadan kendilerini göremiyorum … vs ..

The Technological progress made our society more convenient and safe.

The Teknolojik ilerleme toplumumuzun daha rahat ve güvenli yapılır.

Technology has many uses in the field of education
Teknoloji eğitimi alanında bir çok faydası vardır

İlginizi Çeker mi ? : Neftin ucuzlaşması davam edib başlıklı konuda davam, Neftin ve ucuzlaşması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
teknolojinin yararları ve zararları ingilizce (650), ingilizce teknolojinin yararlari ve zararlari (291), teknolojinin yararları ingilizce (281), İNGİLİZCE TEKNOLOJİNİN YARARLARI (152), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce olarak (115), teknoloji ile ilgili ingilizce kompozisyon (104), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce yazı (98), teknolojinin faydaları ve zararları ingilizce (86), teknolojinin avantajları ingilizce (75), teknoloji yararları ve zararları ingilizce (66), teknolojinin yararlari ve zararlari ingilizcesi (64), ingilizce olarak teknolojinin yararları ve zararları (62), teknolojinin yararları ingilizce olarak (62), teknolojinin zararları ve yararları ingilizce (56), teknoloji ile ilgili ingilizce yazı (48), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları ve zararları (44), teknolojinin yarar ve zararları ingilizce (39), teknoloji ile ilgili ingilizce yazılar (38), teknoloji ingilizce kompozisyon (38), teknoloji ile ilgili ingilizce paragraf (37), teknoloji hakkında ingilizce kompozisyon (36), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları (28), teknoloji yararları ingilizce (28), teknolojinin yararları zararları ingilizce (27), teknoloji ile ilgili ingilizce makaleler (27), teknolojiyle ilgili ingilizce kompozisyon (26), ingilizce teknolojinin avantajları (25), ingilizce teknoloji ile ilgili yazılar (23), ingilizce teknolojinin zararları (23), teknoloji hakkında ingilizce makale (23)

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Abdestte ve gusülde örülü saçı çözmeli mi?
 • En Gelişmiş Webmaster Aracı
 • Lara – Allah Versin
 • hassas ölçme gerektiren meslekler
 • Şakira hamilədir

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 5 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Yeterli Değil : 5 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Ortalama : 5 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Güzel : 5 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 5 üzerinden 5 (Toplam 54 kez oylandı; Oy Ortalaması: 5 üzerinden 4,96)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)

  5 Yorum var - “ingilizce teknolojinin yararları ve zararları”

  1. Teşekkürler. İşime çok yaradı. 😀 😀

  2. Çok Saolun İyi Bir Not Alacağıma İnaniyorum 😀

  3. 100 aldım çok saolun 😀

  4. süper teşekkür ederim… 😀

  5. işime yaradı saolun teşekkürler

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.