Modern technology has solved many problems that people face and play an important role in the development of countries

Modern insan yüzü ve ülkelerin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır birçok sorunu çözmüş

Modern technology create many kinds of product – computers, cloning technology, and video games etc.

Modern teknoloji ürünü birçok türde oluşturmak – bilgisayar, klonlama teknolojisi ve video oyunları gibi

Technology today has made life better and quicker in our modern society, people can’t see themselves without computers, cell phones, voice mail … etc ..

Teknolojisi bugün hayat daha iyi ve modern toplumda hızlı yaptı, insanların bilgisayarları, cep telefonları, sesli posta olmadan kendilerini göremiyorum … vs ..

The Technological progress made our society more convenient and safe.

The Teknolojik ilerleme toplumumuzun daha rahat ve güvenli yapılır.

Technology has many uses in the field of education
Teknoloji eğitimi alanında bir çok faydası vardır

İlginizi Çeker mi ? : Cəbrayıllar icra başçısının istefasını tələb edir başlıklı konuda brayıllar, başçısının ve istefasını hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
teknolojinin yararları ve zararları ingilizce (650), ingilizce teknolojinin yararlari ve zararlari (291), teknolojinin yararları ingilizce (281), İNGİLİZCE TEKNOLOJİNİN YARARLARI (152), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce olarak (115), teknoloji ile ilgili ingilizce kompozisyon (104), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce yazı (98), teknolojinin faydaları ve zararları ingilizce (86), teknolojinin avantajları ingilizce (75), teknoloji yararları ve zararları ingilizce (66), teknolojinin yararlari ve zararlari ingilizcesi (64), teknolojinin yararları ingilizce olarak (62), ingilizce olarak teknolojinin yararları ve zararları (62), teknolojinin zararları ve yararları ingilizce (56), teknoloji ile ilgili ingilizce yazı (48), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları ve zararları (44), teknoloji hakkında ingilizce kompozisyon (40), teknolojinin yarar ve zararları ingilizce (39), teknoloji ingilizce kompozisyon (38), teknoloji ile ilgili ingilizce yazılar (38), teknoloji ile ilgili ingilizce paragraf (37), teknoloji yararları ingilizce (28), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları (28), teknoloji ile ilgili ingilizce makaleler (27), teknolojinin yararları zararları ingilizce (27), teknolojiyle ilgili ingilizce kompozisyon (26), ingilizce teknolojinin avantajları (25), teknoloji hakkında ingilizce makale (23), ingilizce teknolojinin zararları (23), ingilizce teknoloji ile ilgili yazılar (23)

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Allah Var Demek Yeter mi ?
 • sosyal bilgiler fransa
 • Ayşe Fasulye Sote
 • basınç nedir
 • MyBB Optimizasyonu

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 5 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Yeterli Değil : 5 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Ortalama : 5 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Güzel : 5 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 5 üzerinden 5 (Toplam 54 kez oylandı; Oy Ortalaması: 5 üzerinden 4,96)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)

  5 Yorum var - “ingilizce teknolojinin yararları ve zararları”

  1. Teşekkürler. İşime çok yaradı. 😀 😀

  2. Çok Saolun İyi Bir Not Alacağıma İnaniyorum 😀

  3. 100 aldım çok saolun 😀

  4. süper teşekkür ederim… 😀

  5. işime yaradı saolun teşekkürler

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.