6.SINIF DERSİ ÖDEVİ
PROJE ÖDEVİ KONUSU: Alan Okulunuza bir sahası yapılacaktır. Sizden bunun bir maliyet çıkarmanız isteniyor. Maliyeti çıkarırken şunları düşünmeniz işinizi kolaylaştırabilir.
a. Ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var?
b. Ne gibi malzemeler almalıyız? (Boya, fırça, file, yer döşemesi v.b)
Malzemeleri en ucuz nereden alabiliriz?
ÖDEVİN VERİLİŞ TARİHİ: ÖDEV SÜRESİ:
ÖDEVİN TESLİM TARİHİ:
YÖNERGE:Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
1. Voleybol sahasının boyutlarını araştırınız.
2. Voleybol sahasının nereye yapılacağını belirleyiniz.
3. Neler satın alınması gerektiğini saptayınız.(Boya, fırça, file, yer döşemesi v.b)
4. Malzemelerin nereden ve kaç Yeni Türk Lirasına alınacağını belirleyiniz.
5. Maliyeti hesaplayınız.
6. Elde ettiğiniz bilgileri ve yapılan hesaplamaları raporlaştırınız.
7. Yaptığınız çalışmanın sonucunu sınıfta arkadaşlarınıza sözlü olarak sunabilirsiniz.

İlginizi Çeker mi ? : Cəbrayıllar icra başçısının istefasını tələb edir başlıklı konuda brayıllar, başçısının ve istefasını hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
voleybol sahası için neler satın alınması gerekir (83), voleybol sahası maketi (65), voleybol sahası maketi nasıl yapılır (43), 6 sınıf matematik proje görevi voleybol sahası (32), maket voleybol sahası (31), maket futbol sahası yapımı (30), voleybol sahası nereye yapılır (27), futbol sahası maketi nasıl yapılır (26), voleybol sahası maliyeti (26), voleybol sahası proje ödevi (24), maket voleybol sahası yapımı (23), maket voleybol sahası nasıl yapılır (22), voleybol sahası yapımı için gerekli malzemeler (21), voleybol sahası için ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var (20), 6 sınıf fabrika maketleri (18), voleybol sahasının nereye yapılacağını belirleyiniz (18), voleybol sahası maliyeti ne kadardır (16), voleybol sahası nerelere yapılır (16), voleybol sahası maketi yapımı (16), bir voleybol sahasının maliyeti (15), voleybol sahası için neler satın alınır (14), malzemeler mail (14), maket futbol sahası nasıl yapılır (13), voleybol maket yapımı (11), voleybol maketi nasıl yapılır (11), bir voleybol sahası için ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var (11), voleybol sahası için ne gibi malzemeler almalıyız (11), voleybol sahası maketleri (10), voleybol sahası yapmak için gerekli malzemeler (10), malzeme yapımı mail (1)

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Topaç Ali Az İleride
 • Ailede Geçimsizliğin Kaynağı
 • Shakira - Te Necesito
 • Alaüddin-i Attar Hazretleri
 • Beni Kategorize Etmeyin

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 5 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Yeterli Değil : 5 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Ortalama : 5 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Güzel : 5 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 5 üzerinden 5 (Toplam 50 kez oylandı; Oy Ortalaması: 5 üzerinden 5,00)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)

  4 Yorum var - “öğrenciler için 6 sınıf matematik proje çalışması voleybol sahası”

  1. 5. sınıfa gidiyorum ve bunu verdi öğretmen

  2. çok zor bir ödev

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.