Yarışma Hakkında
Yapımcılığını Acun Medya’nın yaptığı , yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren, 7 den 70‘e herkes tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’ın jüri üyeliği yaptığı programda Yetenek Sizsiniz ekibi ’nin yeteneklerini aramak üzere pek çok şehri gezmiş, bu yetenekleri, İstanbul, İzmir, Çanakkale, Edirne, Erzurum, Malatya, Muğla gibi ’nin farklı köşelerinden izleyicisinin karşısına çıkarmıştır.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yeteneği ne olursa olsun, 7’den 70’e herkese açık bir yarışmadır. Yeteneğini sergilemek isteyen pek çok kişi Jürinin karşısına çıkmış, televizyon izleyicisi ile buluşmuş jüriden ‘evet’ alamasa bile birbirinden renkli ve ilginç gösteriler sergilemişlerdir. Sahne arkasında yarışmacılarla sohbetler ve Yetenek Sizsiniz Türkiye ekibinin ve yarışmacıların sahne arkası görüntüleri birbirinden renkli anları ekranlara taşımıştır.
12 hafta boyunca Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisinin karşısına çıkarak onlardan ‘evet’ alan yarışmacılardan jüri kararı ile yarıfinale katılmaya hak kazananlar İstanbul’a gelmişler ve altı hafta boyunca Yetenek Sizsiniz Türkiye stüdyolarında birbirinden farklı gösterilerini canlı yayında sergilemişlerdir. Bu kez halkın beğenisine sunulan yetenekler arasından, her yarıfinalde iki yarışmacı halk oyu ile finale çıkmaya hak kazanmıştır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye, final bölümünün yayınlandığı gece izleyicileri ekran karşısına kilitlemiş, bütün Türkiye, Türkiye’nin en büyük yeteneğini seçmek üzere birbirinden yetenekli yarışmacıların heyecan verici performanslarını canlı olarak izlemiştir.
Show TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 1. Sezonunu, popping dansı yapan Bilal Avcı ve Uğur Karameşe ikilisi kazanmıştır. Program Şimdi 3. sezonuyla ekranlardadır.

 

-- Arşiv Haberi --

İlginizi Çeker mi ? : Telefonun İcadı | 1876 | Alexander Graham Bell başlıklı konuda TELEFONUN, İCADI ve Alexander hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
yetenek sizsiniz türkiye sahne arkası ekibi (116), yetenek sizsiniz sahne arkası ekibi (75), yetenek sizsiniz türkiye 2 kızın 1 erkek (67), yetenek sizsiniz türkiye kamera arkası çalışanları (65), yetenek sizsiniz türkiye iki kız bir erkek (31), acunmedya yetenek sizsiniz (30), acunmedya çalışanları (20), yetenek sizsiniz türkiye (17), yetenek sizsiniz 2 kız 1 oğlan (17), yetenek sizsiniz türkiye 3 evet alanlar (16), yetenek sizsiniz türkiye iki kız bir oğlan (15), yetenek sizsiniz türkiye 2 kız 1 erkek (14), yetenek sizsiniz ekıbı çalişanları (14), yetenek sizsiniz türkiye 2 kız bir erkek (13), yetenek sizsiniz geçen hafta (12), yetenek sizsiniz iki kız bir erkek (11), yetenek sizsiniz türkiye 2 erkek 1kız (10), youtube (10)

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Vuslata Ermeden
 • bugs bunny nin ingilizce fiziksel özellikleri
 • Yalın – Kaybettim
 • Yetmiş Heraklius olsa aldırmam!..”
 • The Hobbit Üçlemesine Destek Olarak İki Oyun Geliyor

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 5 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Yeterli Değil : 5 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Ortalama : 5 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Güzel : 5 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 5 üzerinden 5 (Toplam 50 kez oylandı; Oy Ortalaması: 5 üzerinden 5,00)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)

  1 Yorum var - “Yetenek Sizsiniz Türkiye | Yetenek Sizsiniz Bölümleri | HD”

  1. Harika bir program bayılıyorum

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.